Starszy wykładowca w Katedrze Analiz Strategicznych. Pracownik Akademii Ekonomicznej w Krakowie od 1991 roku. Początkowo związany z Samodzielnym Zakładem Logistyki i Katedrą Logistyki, a następnie z Katedrą Zarządzania Międzynarodowego, gdzie do 2005 roku pracował na stanowisku adiunkta. Uczestnik wyjazdów studialnych i specjalistycznych kursów w Bayerische Beamtenfachhochschule oraz Fachhochschule Anchalt w Niemczech. Autor publikacji naukowych i referatów oraz uczestnik projektów naukowo-badawczych i doradczych dotyczących problematyki logistycznej, a w szczególności informacyjno-decyzyjnego systemu logistycznego.
Zainteresowania naukowe Moje zainteresowania naukowe koncentrują się między innymi na wykorzystaniu technik inwentycznych do rozwiązywania problemów organizacji i zarządzania. Współczesny świat pełny jest wielowymiarowych, nietypowych problemów, które należy rozwiązywać dzięki technikom twórczego myślenia. Myślenie twórcze pozwala przełamać stereotypy myślenia, a bujną wyobraźnię i fantazję pozwala tolerować nie tylko u dzieci. Techniki inwentyczne stymulują twórcze podejście do problemu oraz pobudzają kreatywne myślenie, w szczególności w odniesieniu do pracy grupowej. W procesie twórczego myślenia problem niejednokrotnie „atakowany” jest ze wszystkich możliwych stron na drodze formułowania dowolnych idei, przy czym preferowane są fantastyczne, nawet absurdalne pomysły. W procesie tym często łączone są idee pozornie nie mające ze sobą nic wspólnego. Kto mógłby bowiem założyć w toku myślenia rutynowego i schematycznego, że do odladzania sieci energetycznych można wykorzystać młynek do kawy albo w technologii budowy pompy wodnej wykorzystać anatomię słonia?
Na stronach internetowych Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie są stosowane pliki "cookies" zgodnie zPolityką prywatności.