Ułatwienia dostępu

Katedra Zarządzania Międzynarodowego

Aktualności

SPOTKANIA Z PRAKTYKAMI 2023

SPOTKANIA Z PRAKTYKAMI 2023

Katedra Zarządzania Międzynarodowego zaprasza studentów (ale nie
tylko) na serię spotkań z praktykami

Katedra Zarządzania Międzynarodowego zaprasza studentów (ale nie tylko) na serię spotkań z praktykami. Planowane są następujące, świetnie zapowiadające się spotkania:

„Ochrona marki i znaków towarowych w Amazon”, dr Cezary Sowiński
kiedy:
21.11.23, godz.: 9.45
gdzie: sala 13, bud. G
Cezary Sowiński, doktor nauk ekonomicznych, doradca podatkowy. Ekspert w zakresie celnych i podatkowych aspektów obrotu towarami i zagadnień pokrewnych, z powodzeniem łączący solidne podstawy akademickie z szeroką wiedzą praktyczną i długoletnim doświadczeniem zawodowym w administracji rządowej, konsultingu, jak i biznesie. Obecnie manager do spraw relacji z sektorem publicznym w Amazon, gdzie zajmuje się regulacjami w obszarze handlu elektronicznego, a także prawa konkurencji i prawa konsumenckiego, prawa podatkowego i celnego, przepisów dotyczących własności intelektualnej i bezpieczeństwa towarów, aspektów spedycji i logistyki.

„Budowanie wizerunku firmy w oparciu o wartości – nowoczesny model CSR na przykładzie kampanii społecznej BP w Polsce”, dr Magdalena Kandefer-Kańtoch
kiedy: 28.11.23, godz. 8.00
gdzie: sala 440, Biblioteka
Dr Magdalena Kandefer-Kańtoch, Rzecznik Prasowy BP w Polsce. Doktor nauk ekonomicznych na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Od 1999 roku w dziale Public Relations BP w Polsce. Obecnie pełni funkcję rzecznika prasowego. Entuzjastka i propagatorka PR, CSR, Ethic & Compliance, Diversity Equity&Inclusion, Women’s International Network, Agility at the workplace.

„Wolontariat pracowniczy – jak go ugryźć”, Agnieszka Krajnik
kiedy: 12.12.23, godz.12.00
gdzie: sala H, Pawilon E
Agnieszka Krajnik, Ekspertka ds. Zrównoważonego Rozwoju i Komunikacji Wewnętrznej, Koordynatorka ds. Społecznej Odpowiedzialności Przedsiębiorstwa w firmie Provident Polska S.A. Laureatka Konkursu Koordynator Wolontariatu Roku 2020. Na co dzień wspiera firmowych wolontariuszy i koordynuje firmowe akcje wolontariackie. Zachęca pracowników do wspólnego działania na rzecz wielu inicjatyw, ale także wspiera ich inicjatywę do samodzielnego tworzenia projektów przez co wzmacnia ich motywację i daje poczucie sprawczości w sprawach, które uznają za społecznie ważne. Pomaganie innym zawsze było elementem Jej życia. Obecnie to nie tylko praca, ale także pasja, której poświęca część wolnego czasu.